Nástěnná / závěsná polička Todos

(1)

-10%


Polička Todos je vhodný doplněk do každé místnosti. Jednoduchý design v kombinaci kovové konstrukce a dubového dřeva. Kovové nosníky lze připevnit na stěnu, či připevnit ke stropu. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00131

3 590 Kč s DPH Běžná cena 3 990 Kč, Ušetříte 10% (400 Kč)

ks

Informace o produktu:

Polička Todos je vhodný doplněk do každé místnosti. Jednoduchý design v kombinaci kovové konstrukce a dubového dřeva. Kovové nosníky lze připevnit na stěnu, či připevnit ke stropu. Porvch kovu je opatřen černou matnou barvou s jemnou strukturou pomocí moderní technologie v práškové lakovně. Dubové masivní dřevo je ošetřené špičkovými voskovými oleji. Spoje jsou u poličky Todos neviditelné a nic neruší krásný čistý design.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba:

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Barva dřeva
Masiv dub - odstín světlý dub 3103
Tloušťka desky
20 mm
Délka
1200 mm
Šířka
250 mm
Výška
500 mm
Hmotnost
8 kg
Montáž
Produkt se zasílá rozložený, včetně návodu a spojovacího materiálu

Recenze

Vypadá elegantně. Dřevo je moc krásně opracované. Super.

Dodání je bez šroubů. Díry nebyly vždy vyvrtány přesně na středu.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!