Jaro je tu! Prohlédněte si naše zahradní lavice 

Společnost Steelo Furniture s.r.o. se zabývá návrhem, výrobou a prodejem designového nábytku a doplňků do interiérů i na zahradu. 

Spolupracujeme s bytovými designery, architekty i běžnými klienty s nápadem. Disponujeme moderním výrobním závodem, kde produkujeme kovové a dřevěné výrobky. Ozdobou je naše nová prášková lakovna, s níž vytváříme ty nejlepší povrchové úpravy. 

Kvalitní zpracování se zaměřením na detail

U nás naleznete produkty pouze ve špičkové kvalitě. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!


Nadčasovost

Naše produkty budete milovat i za několik let. Minimalistické pojetí, inspirované především skandinávskou kulturou, je v současnosti tím nejžádanějším. Vysoké nároky na funkčnost, detail a jednoduchost nevyjdou nikdy z trendu!


Jedinečný design

Výrobky, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří hledají ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a svůj domov chtějí posunout na jinou úroveň. 


Cenově dostupná řešení

U nás si může udělat radost každý. Většinu produktů nakupujete přímo u výrobce. Garantujeme tak nejlepší ceny, samozřejmě s ohledem na špičkovou kvalitu materiálů. 


Proklientský přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se doporučit to nejvhodnější řešení. I díky tomu se k nám vrací velké množství zákazníků. Často spolupracujeme také s bytovými designéry, kde v mnoha případech vytváříme řešení na míru.


Výroba dle návrhu zákazníka

Pokud v naší stálé nabídce nenaleznete vhodný produkt, nezoufejte. Stačí se nám ozvat a společně najdeme vhodné řešení. Velmi často pro zákazníka měníme rozměry produktu nebo povrchové zpracování materiálů (dekory). Vyrábíme také pouze dle nákresu zákazníka. V těchto případech pro nás není problém vytvoření 3D vizualizace před samotnou výrobou.


Vrácení zboží zdarma do 20 dnů a bez starostí

Pokud s dodaným zbožím není zákazník spokojený, může ho vrátit či vyměnit do 20ti dnů od jeho přijetí zcela bez problémů a komplikací.