OBJEDNÁVKY DLE VLASTNÍHO NÁVRHU ZAČNEME PŘIJÍMAT OPĚT AŽ OD 1.2.2021

Našli jste na našem e-shopu, nebo jinde na internetu produkt a nesedí Vám rozměry, barevné provedení apod.? Máte ve své hlavě nápad a chtěli byste ho realizovat? Pak jste tu správně. Disponujeme moderně vybaveným výrobním areálem, kde proměníme Váš sen ve skutečnost. 

Jaké podklady k cenové nabídce a výrobě potřebujeme?

Pokud se jedná o změnu základních rozměrů, či barevného provedení, postačí textový popis s odkazem na původní produkt. 

U složitějších změn a zcela vlastního návrhu budeme potřebovat náčrtek s okótovanými rozměry, popisem materiálu a jeho barevného provedení. Samozřejmě stačí rukou na kousek papíru :-)

Umíme i 3D vizualizaci?

Samozřejmě. U složitějších návrhů nejprve vypracujeme 3D vizualizaci v Google SketchUp, po jejím odsouhlasení a cenové nabídce můžeme vyrábět.

Povrchová úprava kovu?

V naší moderní práškové lakovně aplikujeme špičkové povrchové hmoty. Zákazník si může vybrat odstín dle vzorníku RAL, stupeň lesku, strukturu (hladké, jemná až hrubá struktura), či dokonce skluznost povrchu. U našich výrobků nejčastěji používáme černý odstín RAL 9005 v matném provedení s jemnou strukturou. 

Dřevo a jeho povrchová úprava?

Běžně pracujeme s masivním dubem, borovicí a smrkem. Na požádání jsme však schopni nabídnout i atypické a exotické dřeviny. Dřeviny ošetřujeme špičkovými voskovými oleji, které jsou vhodné i pro přímý styk s potravinami a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Naše nabídka, jiné weby, obrázek na webu, fotografie, zcela vlastní návrh.. Můžete vložit odkaz.

Máte fotografii, náčrtek, výkres? Můžete nám soubory zaslat.

Uveďte prosím rozměry, barevné provedení a další specifikace.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná