VELICE SE OMLOUVÁME, ALE Z DŮVODU PLNÉ KAPACITY VÝROBY V SOUČASNOSTI NEPŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA ATYPICKÉ REALIZACE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Našli jste na našem e-shopu, nebo jinde na internetu produkt a nesedí Vám rozměry, barevné provedení apod.? Máte ve své hlavě nápad a chtěli byste ho realizovat? Pak jste tu správně. Disponujeme moderně vybaveným výrobním areálem, kde proměníme Váš vysněný nábytek ve skutečnost. 

Jaké podklady k cenové nabídce a výrobě potřebujeme?

Pokud se jedná o změnu základních rozměrů, či barevného provedení, postačí textový popis s odkazem na původní produkt. 

U složitějších změn a zcela vlastního návrhu budeme potřebovat náčrtek s okótovanými rozměry, popisem materiálu a jeho barevné provedení. Samozřejmě stačí rukou na kousek papíru :-)

Povrchová úprava kovu?

V naší moderní práškové lakovně aplikujeme špičkové povrchové hmoty. Zákazník si může vybrat odstín dle vzorníku RAL, stupeň lesku, strukturu (hladké, jemná až hrubá struktura), či dokonce skluznost povrchu. U našich výrobků nejčastěji používáme černý odstín RAL 9005 v matném provedení s jemnou strukturou. 

Dřevo a jeho povrchová úprava?

Běžně pracujeme s masivním dubem. Dřeviny ošetřujeme špičkovými voskovými oleji, které jsou vhodné i pro přímý styk s potravinami a jsou šetrné k životnímu prostředí. Vzorník dostupných odstínů dubového masivu naleznete zde

Naše nabídka, jiné weby, obrázek na webu, fotografie, zcela vlastní návrh.. Můžete vložit odkaz.

Máte fotografii, náčrtek, výkres? Můžete nám soubory zaslat.

Uveďte prosím rozměry, barevné provedení a další specifikace.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná