Odkládací stolek Venti s italským mramorem

-7%


Odkládací stolek Venti bude hvězdou v každém prostoru. Jeho jedinečný design je podtržen kvalitními materiály - italský mramor a kovová konstrukce. Sešikmené stojiny dodávají produktu hravost, díky tomu si ho jistě zamilujete. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00106

4 090 Kč s DPH Běžná cena 4 390 Kč, Ušetříte 7% (300 Kč)

ks

Informace o produktu:

Odkládací stolek Venti bude hvězdou v každém prostoru. Jeho jedinečný design je podtržen kvalitními materiály - italský mramor a kovová konstrukce. Sešikmené stojiny dodávají produktu hravost, díky tomu si ho jistě zamilujete. Díky své praktické výšce se dá využít jako odkládací stolek vedle sedací soupravy, noční stolek v ložnici nebo jako květinový stolek v jídelně. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov a mramor
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou a odlesky
Délka
300 mm
Šířka
300 mm
Výška
600 mm
Hmotnost
8 kg

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!