Sada 3ks nástěnných poliček Roxito s dubovou deskou

-5%


Elegantní designový prvek na stěny Vašich místností - to jsou naše nástěnné poličky Roxito. Skvěle padnou do každého interiéru. Lze na ně umístit květinu, knihy, nebo Vaší oblíbenou dekoraci. Neokoukaný design podtrhuje použití žebírkového ocelového profilu. Luxusnost produktu dodává kvalitní masivní dubová deska. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00094

4 090 Kč s DPH Běžná cena 4 290 Kč, Ušetříte 5% (200 Kč)

Informace o produktu:

Elegantní designový prvek na stěny Vašich místností - to jsou naše nástěnné poličky Roxito. Skvěle padnou do každého interiéru. Lze na ně umístit květinu, knihy, nebo Vaší oblíbenou dekoraci. Neokoukaný design podtrhuje použití žebírkového ocelového profilu. Luxusnost produktu dodává kvalitní masivní dubová deska. Odstín dubové desky lze sladit s osatními produkty značky Steelo.

Sada obsahuje tři poličky různých velikostí:

MALÁ - 220 x 300 x 300 (d x š x v)

STŘEDNÍ - 220 x 400 x 400 (d x š x v)

VELKÁ - 220 x 500 x 500 (d x š x v)

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Montáž na stěnu: 

Poličky lze jednoduše připevnit na stěnu pomocí sady hmoždinek a vrutů pr. 4mm. Balení neobsahuje spojovací materiál.

Péče a údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Barva dřeva
Masiv dub - odstín světlý dub 3103
Tloušťka dřeva
20 mm
Montáž
Produkt se zasílá složený
Malá
300x220x300 (délka x šířka x výška)
Střední
400x220x400 (délka x šířka x výška)
Velká
500x220x500 (délka x šířka x výška)

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!