Odkládací stolek Unimo

Akce -35%


Odkládací stolek Unimo má skvělý, jednoduchý design, který zapadne do každého prostoru. Únosná kovová konstrukce zaručuje vysokou životnost a široký rozsah použití. Díky speciální povrchové úpravě je stolek vhodný i do exteriéru - na zahradu, či terasy. Oceníte ho v obývací místnosti, ložnici a dalších místnostech jako odkládací nebo květinový stolek. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00123

2 290 Kč s DPH Běžná cena 3 500 Kč, Ušetříte 35% (1 210 Kč)

Informace o produktu:

Odkládací stolek Unimo má skvělý, jednoduchý design, který zapadne do každého prostoru. Únosná kovová konstrukce zaručuje vysokou životnost a široký rozsah použití. Díky speciální povrchové úpravě je stolek vhodný i do exteriéru - na zahradu, či terasy. Oceníte ho v obývací místnosti, ložnici a dalších  místnostech jako odkládací nebo květinový stolek. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Produkt není určen k venkovnímu použití.

Parametry

Materiál
Kov
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou a odlesky
Délka
400 mm
Šířka
400 mm
Výška
600 mm
Hmotnost
10 kg

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!