Zahradní lavice Space

-16%


Kovová lavice vynikne moderním designem, únosností a skvělým zpracováním. Barevné provedení může být zcela ve Vaší režii. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00050

6 090 Kč s DPH Běžná cena 7 290 Kč, Ušetříte 16% (1 200 Kč)

Informace o produktu:

Moderní lavička vhodná do každé zahrady. Je masivní a velice pohodlná. Celokovová konstrukce je opatřená kvalitním a vysoce odolným práškovým lakem. Lavičku lze přišroubovat k povrchu a znemožnit tak její odcizení.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo námi nabízené barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Délka
2000 mm
Šířka
730 mm
Výška
870 mm
Hmotnost
40 kg
Montáž
Produkt se zasílá složený

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!