Zahradní lavice Rita

-5%


Klasická lavička Rita vhodná do každé zahrady. Je masivní a velice pohodlná. Nevyhovuje Vám rozměr nebo nami nabízené barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: J002-01

4 099 Kč s DPH Běžná cena 4 299 Kč, Ušetříte 5% (200 Kč)

Upřesněte výběr produktu
teak pinie
ks
Výběr lazurování dřeva Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Zahradní lavice Rita teak Vyrobíme pro Vás do 3 týdnů 4 099 Kč
Zahradní lavice Rita pinie Vyrobíme pro Vás do 3 týdnů 4 099 Kč

Informace o produktu:

Klasická lavička vhodná do každé zahrady. Je masivní a velice pohodlná. Kovová kostra je ošetřená kvalitní povrchovou úpravou v černé barvě. Dřevo je impregnované v odstínu teak / pinie pro venkovní použití. Na fotografii v odstínu teak. Impregnace chrání proti nepříznivým vlivům počasí a zajišťuje dlouhodobě neměnný vzhled. Jednoduchá motnáž dle přiloženého návodu.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo nami nabízené barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá hladká
Barva dřeva
Masiv smrk - odstín Teak
Délka
1500 mm
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hmotnost
20 kg
Montáž
Produkt se zasílá rozložený, včetně návodu a spojovacího materiálu

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!