Zahradní křeslo Titus

-20%


Křeslo Titus vyniká svým nadčasovým designem a především pohodlností. Sezení na tomto kousku si zamilujete. Konstrukce křesla Royal je vyrobena z vysokopevnostní ocele, která je ošetřena speciální práškovou barvou vysoké odolnosti. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00141

3 990 Kč s DPH Běžná cena 4 990 Kč, Ušetříte 20% (1 000 Kč)

Doručení v lednu 2021 Zboží pravděpodobně nestihneme již expedovat tento rok.
ks

Informace o produktu:

Zahradní křeslo Titus vyniká svým nadčasovým designem  a především pohodlností. Sezení na tomto kousku si zamilujete. Konstrukce křesla Titus je vyrobena z vysokopevnostní ocele, která je ošetřena speciální práškovou barvou vysoké odolnosti. Křeslo je ideální do Vaší zahrady, či přístřešku.

Křeslo je možné přišroubovat a znemožnit tak její odcizení.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Délka
600 mm
Šířka
550 mm
Výška
900 mm
Hmotnost
20 kg
Montáž
Produkt se zasílá složený

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!