TV stolek West s masivní dubovou deskou

-8%


Televizní stolek je zhotoven z kvalitní oceli a masivního dubového dřeva. Nadčasová kombinace se hodí do každého interiéru. TV stolek se skvěle doplňuje s ostatními produkty značky Steelo. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00137

8 190 Kč s DPH Běžná cena 8 900 Kč, Ušetříte 8% (710 Kč)

ks

Informace o produktu:

Televizní stolek je zhotoven z kvalitní oceli a masivního dubového dřeva. Nadčasová kombinace se hodí do každého interiéru. TV stolek se skvěle doplňuje s ostatními produkty značky Steelo. 

Dřevěný masiv z dubu je ošetřen špičkovými voskovými oleji, které jsou šetrné k životnímu prostředí, vysoce odolné a jsou určené pro přímý styk s potravinami. Porvch kovu je opatřen černou matnou barvou s jemnou strukturou pomocí moderní technologie v práškové lakovně.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba:

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Barva dřeva
Masiv dub - odstín světlý dub 3103
Tloušťka desky
28 mm
Délka
1300 mm
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hmotnost
30 kg
Montáž
Produkt se zasílá složený

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!