Sada odkládacích stolků Vasile s italským mramorem

-7%


Sada dvou originálních odkládacích stolků Vasile vás zaujme svým unikátním a mimořádně elegantním designem. Stolky je možné na našem eshopu zakoupit v sadě po dvou nebo samostatně, v různých barevných variantách. Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00108

5 590 Kč s DPH Běžná cena 5 990 Kč, Ušetříte 7% (400 Kč)

Informace o produktu:

Sada dvou originálních odkládacích stolků Vasile vás zaujme svým unikátním a mimořádně elegantním designem. Jsou vyrobeny z kovu a opatřeny černou matnou práškovou barvou. Vrchní část stolků je tvořena krásnou deskou z italského mramoru. Stolky snadno zapadnou do každého interiéru, kde na ně můžete umístit květiny nebo dekorační předměty. Stolky je možné na našem eshopu zakoupit v sadě po dvou nebo samostatně, v různých barevných variantách. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Produkt není určen k venkovnímu použití.

Parametry

Materiál
Kov a mramor
Nižší stolek
délka: 250 mm, šířka: 250 mm, výška: 600 mm, hmotnost: 3,5 kg
Vyšší stolek
délka: 300 mm, šířka: 300 mm, výška: 800 mm, hmotnost: 4,8 kg
Hmotnost
10 kg

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!