Odkládací stolek Rebus s dubovým masivem

(1)

Akce -8%


Praktický odkládací stolek Rebus zaujme v každém prostoru. Kombinace dubového masivu a kovové konstrukce je nadčasová a skvěle se hodím k dalším doplňkům. Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00145

3 590 Kč s DPH Běžná cena 3 890 Kč, Ušetříte 8% (300 Kč)

ks

Informace o produktu:

Praktický odkládací stolek Rebus zaujme v každém prostoru. Kombinace dubového masivu a kovové konstrukce je nadčasová a skvěle se hodím k dalším doplňkům. Vrchní část stolku je tvořena krásnou masivní dubovou deskou, která je ošetřena špičkovými voskovými oleji. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Produkt není určen k venkovnímu použití.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou a odlesky
Barva dřeva
Masiv dub - odstín světlý dub 3103
Tloušťka desky
28 mm
Délka
600 mm
Šířka
400 mm
Výška
400 mm
Hmotnost
8,5 kg

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!