Sada odkládacích stolků Vasile s dubovým masivem

(1)

Akce -19%


Sada dvou originálních odkládacích stolků Vasile vás zaujme svým unikátním a mimořádně elegantním designem. Stolky je možné na našem eshopu zakoupit v sadě po dvou nebo samostatně, v různých barevných variantách. Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00053

3 149 Kč s DPH Běžná cena 3 890 Kč, Ušetříte 19% (741 Kč)

ks

Informace o produktu:

Sada dvou originálních odkládacích stolků Vasile vás zaujme svým unikátním a mimořádně elegantním designem. Jsou vyrobeny z kovu a opatřeny černou matnou práškovou barvou. Vrchní část stolků je tvořena krásnou masivní dubovou deskou, která je ošetřena špičkovými voskovými oleji. Stolky snadno zapadnou do každého interiéru, kde na ně můžete umístit květiny nebo dekorační předměty. Stolky je možné na našem eshopu zakoupit v sadě po dvou nebo samostatně, v různých barevných variantách. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Produkt není určen k venkovnímu použití.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou a odlesky
Barva dřeva
Masiv dub - odstín světlý dub 3103
Tloušťka desky
20 mm
Nižší stolek
délka: 250 mm, šířka: 250 mm, výška: 600 mm, hmotnost: 3,5 kg
Vyšší stolek
délka: 300 mm, šířka: 300 mm, výška: 800 mm, hmotnost: 4,8 kg
Hmotnost
8,5 kg

Recenze

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!