Odkládací stolek Madre

-9%


Funkční stolek s masivní dubovou desku. Madre je vhodný ke křeslu či posteli. Oceníte jeho únosné kovové tělo a krásnou dřevěnou desku, ošetřenou špičkovými oleji. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00061

2 990 Kč s DPH Běžná cena 3 300 Kč, Ušetříte 9% (310 Kč)

ks

Informace o produktu:

Funkční stolek s masivní dubovou desku. Madre je vhodný ke křeslu či posteli. Oceníte jeho únosné kovové tělo a krásnou dřevěnou desku, ošetřenou špičkovými oleji. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba:

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Produkt není určen k venkovnímu použití.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Barva dřeva
Masiv dub - odstín jantar 3072
Tloušťka desky
20 mm
Délka
450 mm
Šířka
400 mm
Výška
600 mm
Hmotnost
7,5 kg

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!