Zahradní lavice Judith barevná

-5%


Klasická lavička Judith, která se hodí do každé zahrady. Je velice pohodlná a robustní. Nevyhovuje Vám rozměr nebo nami nabízené barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00119

3 599 Kč s DPH Běžná cena 3 799 Kč, Ušetříte 5% (200 Kč)

Vyrobíme pro Vás do 14 dnů
ks

Informace o produktu:

Klasická lavička, která se hodí do každé zahrady. Je velice pohodlná a robustní. Kovová konstrukce je opatřená kvalitním a vysoce odolným práškovým lakem v černé barvě. Sedací a opěrná plocha je z masivních dřevěných hranolů. Dřevo je ošetřeno speciálním lakem pro venkovní použití v dekoru pinie / teak. Na fotografii odstín pinie. Lavičku lze přišroubovat k povrchu a znemožnit tak její odcizení. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo nami nabízené barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov
Barva kovu
Černá hladká
Délka
1400 mm
Šířka
530 mm
Výška
800 mm
Hmotnost
14 kg
Montáž
Produkt se zasílá složený

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!