Zahradní lavice Elipse

-8%


Jednoduchá lavička bez opěradla vhodná do každé zahrady. Je masivní a velice únosná. Nevyhovuje Vám rozměr nebo námi nabízené barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00052

4 590 Kč s DPH Běžná cena 4 990 Kč, Ušetříte 8% (400 Kč)

ks

Informace o produktu:

Jednoduchá lavička bez opěradla vhodná do každé zahrady. Je masivní a velice únosná. Kovová konstrukce je opatřená kvalitním a vysoce odolným práškovým lakem. Dřevo je lazurované a impregnované v odstínu pinie pro venkovní použití. Impregnace chrání proti nepříznivým vlivům počasí a zajišťuje dlouhodobě neměnný vzhled. Lavičku lze přišroubovat k povrchu a znemožnit tak její odcizení.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo námi nabízené barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva dřeva
Masiv smrk - odstín Pinie
Hmotnost
20 kg
Montáž
Produkt se zasílá složený

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!