Kovový stojan na ručníky Fredie

Stojan na ručníky Fredie zapadne do každé koupelny. Kvalitní kovová konstrukce je opatřená odolnou práškovou barvou. Jiné barvy a rozměry u nás nejsou žádný problém. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00059

1 690 Kč s DPH

Informace o produktu:

Stojan na ručníky Fredie zapadne do každé koupelny. Kvalitní kovová konstrukce je opatřená odolnou práškovou barvou. Jednoduchý design je nadčasový, hodí se nejen do skandinávsky a industriálně vybavených koupelen. 

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Produkt není určen k venkovnímu použití.

Parametry

Materiál
Kov
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Délka
600 mm
Šířka
210 mm
Výška
700 mm
Hmotnost
5 kg

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!