Kovový regál Trio s masivními dubovými deskami

Akce -13%


Designový regál Trio bude ozdobou ve Vaší předsíni, chodbě nebo obývacím pokoji. Nadčasový design podtrhují masivní dubové desky a velmi tenká ocelová konstrukce. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00510

8 590 Kč s DPH Běžná cena 9 900 Kč, Ušetříte 13% (1 310 Kč)

ks

Informace o produktu:

Designový regál Trio bude ozdobou ve Vaší předsíni, chodbě nebo obývacím pokoji. Nadčasový design podtrhují masivní dubové desky a velmi tenká ocelová konstrukce. Špičkové materiály a zpracování Vás bude těšit každý den s tímto kouskem od Steela. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž. 

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba:

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Barva dřeva
Masiv dub - odstín světlý dub 3103
Délka
1200 mm
Šířka
350 mm
Výška
820 mm
Hmotnost
25 kg

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!