Konferenční stolek Melo s masivní dubovou deskou

Akce -23%


Stylový konferenční stolek Melo snadno zapadne do každého interiéru. Deska z masivního dubového dřeva je připevněna na stabilní kovové konstrukci v černé barvě. Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00149

5 790 Kč s DPH Běžná cena 7 490 Kč, Ušetříte 23% (1 700 Kč)

ks

Informace o produktu:

Stylový konferenční stolek Melo snadno zapadne do každého ineriéru. Deska z masivního dubového dřeva je připevněna na stabilní kovové konstrukci v černé barvě. Konferenční stolek Melo je přesně tím kusem nábytku, který ve svém obývacím pokoji oceníte. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba:

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Produkt není určen k venkovnímu použití.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Barva dřeva
Masiv dub - odstín světlý dub 3103
Tloušťka desky
28 mm
Délka
1000 mm
Šířka
600 mm
Výška
400 mm
Hmotnost
14 kg

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!