Konferenční stolek Doke s masivní dubovou deskou

Akce -25%


Konferenční stůl Doke je unikátní kousek značky Steelo. Ojedinělá geometrie, ocelová konstrukce a masivní dubová deska - špičkové materiály a design v jednom produktu. Doke zapadne do každého interiéru a skvěle se hodí k dalším produktům Steelo. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00479

8 990 Kč s DPH Běžná cena 11 990 Kč, Ušetříte 25% (3 000 Kč)

ks

Informace o produktu:

Konferenční stůl Doke je unikátní kousek značky Steelo. Ojedinělá geometrie, ocelová konstrukce a masivní dubová deska - špičkové materiály a design v jednom produktu. Doke zapadne do každého interiéru a skvěle se hodí k dalším produktům Steelo. Dřevěný masiv z dubu je ošetřen špičkovými voskovými oleji, které jsou šetrné k životnímu prostředí, vysoce odolné a jsou určené pro přímý styk s potravinami. Porvch kovu je opatřen černou matnou barvou s jemnou strukturou pomocí moderní technologie v práškové lakovně. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba:

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Produkt není určen k venkovnímu použití.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Barva dřeva
Masiv dub - odstín světlý dub 3103
Tloušťka desky
28 mm
Délka
1200 mm
Šířka
600 mm
Výška
400 mm
Hmotnost
20 kg

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!