Zahradní lavice Svend - Výběr lazurování dřeva: pinie

-6%


Robustní zahradní lavička Svend s kovovou konstrukcí a dřevěnými latěmi. Jednoduchý a funkční design. Nevyhovuje Vám rozměr nebo námi nabízené barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: J003-01-2

3 299 Kč s DPH Běžná cena 3 499 Kč, Ušetříte 6% (200 Kč)

Upřesněte výběr produktu
teak pinie
Vyrobíme pro Vás do 3 týdnů
ks
Výběr lazurování dřeva Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Zahradní lavice Svend - Výběr lazurování dřeva: pinie teak Vyrobíme pro Vás do 3 týdnů 3 299 Kč
Zahradní lavice Svend - Výběr lazurování dřeva: pinie pinie Vyrobíme pro Vás do 3 týdnů 3 299 Kč

Informace o produktu:

Robustní zahradní lavička s kovovou konstrukcí a dřevěnými latěmi. Jednoduchý a funkční design. Kovová konstrukce je opatřená kvalitním a vysoce odolným práškovým lakem v černé barvě. Dřevo je impregnované v odstínu teak / pinie pro venkovní použití. Na fotografii v odstínu teak. Impregnace chrání proti nepříznivým vlivům počasí a zajišťuje dlouhodobě neměnný vzhled. Jednoduchá motnáž dle přiloženého návodu. Lavičku lze přišroubovat k povrchu a znemožnit tak její odcizení.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo námi nabízené barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá hladká
Barva dřeva
Masiv smrk - odstín Teak
Délka
1500 mm
Šířka
370 mm
Výška
750 mm
Hmotnost
25 kg
Montáž
Produkt se zasílá rozložený, včetně návodu a spojovacího materiálu

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!