Stolní lampa Nordlux Sponge 20

-15%


Jednoduchý design a jemné tvary jsou znakem elegantní série Nordlux Sponge, která ve vás jistě evokuje ten klid a pohodu lesa, kde se designéři tohoto světla bezpochyby inspirovali. Světlo je možné používat uvnitř i venku, lampa je odolná proti dešti i větru. Více >>
Výrobce: Nordlux. Kód produktu: OSV132801

1 963 Kč s DPH Běžná cena 2 299 Kč, Ušetříte 15% (336 Kč)

ks

Informace o produktu:

Jednoduchý design a jemné tvary jsou znakem elegantní série Nordlux Sponge, která ve vás jistě evokuje ten klid a pohodu lesa, kde se designéři tohoto světla bezpochyby inspirovali. Světlo je možné používat uvnitř i venku, lampa je odolná proti dešti i větru.

Poznejte dánskou společnost Nordlux - výrobce unikátních světel:

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Spojení výrobků a doplňků Steelo a osvětlení Nordlux:

Výrobky české společnosti STEELO jsou unikátní pro své kvalitní zpracovní, kombinaci kovu s jinými luxusními materiály a nadčasový minimalistický design. Právě tyto prvky naleznete také u produktů dánského výrobce osvětlení Nordlux. Kombinací česko-dánských produktů pozvednete Váš interiér na zcelou novou úroveň a budete se zde cítit skvěle. 

Parametry

Materiál
plast, kov
Výška
21,5cm
Průměr
20cm
Barevná teplota
2700K
Krytí
IP65
Stmívatelné
ano
Světelný tok
300lm
Závit
zabudovaná LED
Životnost žárovky
30000 hodin
Maximální příkon
4,8W
Žárovka
LED
Stmívač
ano
Vhodné dokoupit
externí stmívač
USB port
ano

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!