Regál Björn / odstín světlý dub

-12%


Regál Björn, který je možné využít i jako komodu, se stane nepřehlédnutelnou ozdobou Vašeho obývacího pokoje nebo chodby. Originální regál Björn u nás naleznete ve více variantách. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž. Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: H001-01

5 690 Kč s DPH Běžná cena 6 500 Kč, Ušetříte 12% (810 Kč)

Upřesněte výběr produktu
ks
Tloušťka desky Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Regál Björn / odstín světlý dub 20 mm Vyrobíme pro Vás do 3 - 5 týdnů 5 690 Kč
Regál Björn / odstín světlý dub 40 mm Vyrobíme pro Vás do 3 - 5 týdnů 6 190 Kč

Informace o produktu:

Regál Björn, který je možné využít i jako komodu, se stane nepřehlédnutelnou ozdobou Vašeho obývacího pokoje nebo chodby. Spojení jednoduchosti a drobných detailů v podobě kovové konstrukce a desky masivního dubového dřeva, z něj číní moderní a desinový kousek. Originální regál Björn u nás naleznete ve více variantách. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Barva dřeva
Masiv dub - odstín světlý dub 3103
Tloušťka desky
20 mm, 40 mm
Délka
1000 mm
Šířka
300 mm
Výška
1000 mm
Hmotnost
14 kg

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!