Pracovní stůl Deus s dubovou deskou

-35%


Jednoduše řešený pracovní / jídelní stůl s masivní dubovou deskou na originálním podnoží ve tvaru X, vynikne v kažém interiéru. Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: C002-02

7 790 Kč s DPH Běžná cena 12 000 Kč, Ušetříte 35% (4 210 Kč)

Informace o produktu:

Jednoduše řešený pracovní / jídelní stůl s masivní dubovou deskou na originálním podnoží ve tvaru X, vynikne v kažém interiéru. Dřevěný masiv z dubu je ošetřen špičkovými voskovými oleji, které jsou šetrné k životnímu prostředí, vysoce odolné a jsou určené pro přímý styk s potravinami. Porvch kovu je opatřen černou matnou barvou s jemnou strukturou pomocí moderní technologie v práškové lakovně. 

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Název kolekce
Björn
Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá matná s jemnou sturkturou
Barva dřeva
Masiv dub - odstín světlý dub
Tloušťka dřeva
40 mm
Délka
1000 mm
Šířka
600 mm
Výška
740 mm
Hmotnost
40 kg
Montáž
Produkt se zasílá rozložený, včetně návodu a spojovacího materiálu

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!