Polička s dubovou masivní deskou do šaten a koupelen

-8%


Nová polička s krásnou masivní dubovou deskou, která je vhodná do šaten a koupelen. Oblečení nebo ručníky lze umístit na horní desku, nebo zavěsit na kovovou konstrukci. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00135

2 390 Kč s DPH Běžná cena 2 590 Kč, Ušetříte 8% (200 Kč)

ks

Informace o produktu:

Nová polička s krásnou masivní dubovou deskou, která je vhodná do šaten a koupelen. Oblečení nebo ručníky lze umístit na horní desku, nebo zavěsit na kovovou konstrukci. Nadčasový design a vysoká funkčnost dělají z této poličky ideální kus nábytku. 

Porvch kovu je opatřen černou matnou barvou s jemnou strukturou pomocí moderní technologie v práškové lakovně. Dubové dřevo je ošetřeno směsí tvrdých voskových olejů, které dodají dřevu dlouhou životnost a odolnost proti vodě a mastnotám. 

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba:

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov a dřevo
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Barva dřeva
Masiv dub - odstín světlý dub 3103
Tloušťka desky
20 mm
Délka
800 mm
Šířka
250 mm
Výška
250 mm
Montáž
Produkt se zasílá složený

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!