Odkládací stolek Dimo s kovovou deskou

-45%


Odkládací stolek Dimo zaujme především minimalistickým stylem, proto je ideální volbou do každého interiéru. Skvěle se hodí k sedací soupravě na odkládání nápojů nebo do ložnice, kde lze využít jako noční stolek. Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00085

1 990 Kč s DPH Běžná cena 3 600 Kč, Ušetříte 45% (1 610 Kč)

ks

Informace o produktu:

Odkládací stolek Dimo zaujme především minimalistickým stylem, a tak se okamžitě stane nedílnou součástí Vašeho obývacího pokoje, ložnice, či vstupní haly. Konstrukce je vyrobena z kovu v černé matné barvě s jemnou strukturou. Praktický stolek Dimo u nás naleznete ve více rozměrech a barevných variantách. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž. Naše produkty jsou ručně vyráběné, proto je každý kus originální. 

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Délka
300 mm
Šířka
300 mm
Výška
470 mm
Hmotnost
4,2 kg

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!