Nordlux Starter Pack - 2 x E27 A60 8,5W + Smart Light Bridge

-22%


Startovací balíček obsahuje dvě chytré žárovky a chytrý Light Bridge, který vám s pomocí Bluetooth umožní ovládat světla ve vaší domácnosti v podstatě odkudkoliv. Můžete si díky aplikaci nastavovat plány a programy tak, aby světla simulovala vaši přítomnost, když je rodina například na dovolené. Chytrá žárovka od Nordluxu vám nabízí širokou škálu teploty světla 2200-6500 K. Intenzitu světla můžete měnit v rozmezí 20-900 lm. Více >>
Výrobce: Nordlux. Kód produktu: P00461

1 175 Kč s DPH Běžná cena 1 499 Kč, Ušetříte 22% (324 Kč)

Informace o produktu:

Startovací balíček obsahuje dvě chytré žárovky a chytrý Light Bridge, který vám s pomocí Bluetooth umožní ovládat světla ve vaší domácnosti v podstatě odkudkoliv. Můžete si díky aplikaci nastavovat plány a programy tak, aby světla simulovala vaši přítomnost, když je rodina například na dovolené. Chytrá žárovka od Nordluxu vám nabízí širokou škálu teploty světla 2200-6500 K. Intenzitu světla můžete měnit v rozmezí 20-900 lm.

Jelikož je Nordlux Smart Light kompatibilní s inteligentními domácími asistenty Amazon Alexa a Google Home, je také možné ovládat světla hlasem.Jelikož je Nordlux Smart Light kompatibilní s inteligentními domácími asistenty Amazon Alexa a Google Home, je také možné ovládat světla hlasem.

Poznejte dánskou společnost Nordlux - výrobce unikátních světel:

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Spojení výrobků a doplňků Steelo a osvětlení Nordlux:

Výrobky české společnosti STEELO jsou unikátní pro své kvalitní zpracovní, kombinaci kovu s jinými luxusními materiály a nadčasový minimalistický design. Právě tyto prvky naleznete také u produktů dánského výrobce osvětlení Nordlux. Kombinací česko-dánských produktů pozvednete Váš interiér na zcelou novou úroveň a budete se zde cítit skvěle. 

Parametry

Materiál
sklo, plast
Barevná teplota
2200-6500K
Energetická třída
A+
Stmívatelné
ano
Světelný tok
900lm
Úhel paprsku
240°
Závit
E27
Maximální příkon
8,5W

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!