Kruhový květináč Bella / černý s jemnou strukturou

Akce -31%


Interiérový a zahradní kruhový květináč Bella ve skandinávském stylu je kombinací praktičnosti a elegance. Minimalistický design spolu s kovovou konstrukcí v černé barvě s jemnou strukturou a odlesky vnese do každé místnosti vzdušnost a lehkost. Na našem eshopu je k dispozici v různých barevných variantách. Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: I003-01

3 290 Kč s DPH Běžná cena 4 800 Kč, Ušetříte 31% (1 510 Kč)

ks

Informace o produktu:

Interiérový a zahradní kruhový květináč Bella ve skandinávském stylu je kombinací praktičnosti a elegance. Minimalistický design spolu s kovovou konstrukcí v černé barvě s jemnou strukturou a odlesky vnese do každé místnosti vzdušnost a lehkost. Květináč je možné využít nejen pro květiny, ale i pro knihy, obrazy a hračky. Na našem eshopu je k dispozici v různých barevných variantách. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba: 

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Výška
600 mm
Průměr
400 mm
Hmotnost
9 kg
Použití
interiér, exteriér

Máte dotaz na tento produkt?

Kontaktujte nás!