Konferenční stolek Cante se španělským mramorem

-13%


Konferenční stolek Cante oslní svým luxusním vzhledem, který zaručuje deska ze španělského mramoru. Mramor je známkou špičkové kvality a jedinečnosti. Skvěle se hodí do reprezentativních prostorů a moderně zařízených obývacích pokojů. Více >>
Výrobce: STEELO Furniture. Kód produktu: P00078

13 090 Kč s DPH Běžná cena 14 990 Kč, Ušetříte 13% (1 900 Kč)

ks

Informace o produktu:

Konferenční stolek Cante oslní svým luxusním vzhledem, který zaručuje deska ze španělského mramoru. Mramor je známkou špičkové kvality a jedinečnosti. Skvěle se hodí do reprezentativních prostorů a moderně zařízených obývacích pokojů. Porvch kovu je opatřen černou matnou barvou s jemnou strukturou pomocí moderní technologie v práškové lakovně.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Neváhejte nás kontaktovat a nechte si produkt vyrobit podle Vašich představ.

Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti. Našimi zákazníky jsou ti, kteří chtějí ve svém domově praktický a zároveň designový nábytek a doplňky. Nespokojí se s běžnými produkty a jejich cílem je posunout své bydlení na jinou úroveň. Nejčastěji využíváme ocelové prvky, které jsou opatřené vysoce odolnou a estetickou povrchovou barvou s různými strukturami a stupni lesku. Naše masivní dřevo ošetřujeme prvotřídními lazurami a oleji. Kvalitní materiály jsou základ každého nábytku!

Péče a údržba:

Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.

Parametry

Materiál
Kov a mramor
Barva kovu
Černá matná s jemnou strukturou
Délka
1000 mm
Šířka
600 mm
Výška
400 mm
Hmotnost
34 kg
Montáž
Produkt se zasílá složený

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!