Chytrá žárovka Nordlux E27 5W 2700K

-27%


Chytrá žárovka od Nordluxu je vaším pomocníkem k dosažení té správné atmosféry. Je stmívatelná 20-900 lm a díky své teplotě 2700 K vám dokáže zpříjemnit vaši domácnost a vytvořit z ní místo pro běžný den, ale i skvělou relaxaci. Závit E27 vám umožňuje žárovku pohodlně umístit do již stávajících svítidel u vás doma.

Více >>

Výrobce: Nordlux. Kód produktu: P00471

439 Kč s DPH Běžná cena 599 Kč, Ušetříte 27% (160 Kč)

Informace o produktu:

Chytrá žárovka od Nordluxu je vaším pomocníkem k dosažení té správné atmosféry. Je stmívatelná 20-900 lm a díky své teplotě 2700 K vám dokáže zpříjemnit vaši domácnost a vytvořit z ní místo pro běžný den, ale i skvělou relaxaci. Závit E27 vám umožňuje žárovku pohodlně umístit do již stávajících svítidel u vás doma.

Žárovka se snadno ovládá pomocí Nordlux Smart Light bluetooth aplikace, kterou můžete bezplatně stáhnout na Apple Store/Google Play. Kromě toho lze inteligentní žárovku spojit s Nordlux Smart Light Bridge, který rozšiřuje funkce o hlasové ovládání (Google Assistant/Amazon Alexa) nebo třeba plánované vypínání/zapínání chytrých žárovek ve vaší domácnosti.

Poznejte dánskou společnost Nordlux - výrobce unikátních světel:

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Spojení výrobků a doplňků Steelo a osvětlení Nordlux:

Výrobky české společnosti STEELO jsou unikátní pro své kvalitní zpracovní, kombinaci kovu s jinými luxusními materiály a nadčasový minimalistický design. Právě tyto prvky naleznete také u produktů dánského výrobce osvětlení Nordlux. Kombinací česko-dánských produktů pozvednete Váš interiér na zcelou novou úroveň a budete se zde cítit skvěle. 

Parametry

Barevná teplota
2700K
Energetická třída
A++
Příkon
5W
Stmívatelné
ano
Světelný tok
20-650lm
Úhel paprsku
300°
Závit
E27
Životnost žárovky
15000 hodin

Máte dotaz? Jiný rozměr / dekor?

Kontaktujte nás!